Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Torstai II päivä

Torstai II päivä

Ajopäivät 2018:

16.8.  30.8.  13.9.  27.9.  11.10.  1.11.  15.11.  29.11.  13.12.  27.12.  

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:45
Päiväkoti Taaperoinen Kolvangintie 7 9:00-9:30
Petäjävaara Tahkolanrannantie 110 10:05
Alavuotunki Alavuotungintie 28 10:30
Virkkula Virkkulan kylätie 7a 10:55
Viipus Hakojärventie tienhaara 11:20
Juuma Riekamontie 1 12:15
Juuma leirikeskus Juumantie 126 12:25
Säkkilänvaara Ajakka Tikkuniementie 2 12:45
Säkkilänvaara Säkkiläntie 17e 13:05
Käylä Käyläntie 24 13:35-14:05
Virranniemi Virranniementie 11 14:25
Takkusalmi Kemijärventie 393 14:35
Takkusalmi Kemijärventie 384 14:50
Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:40

 

Tieluettelo