Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Torstai II päivä

Torstai II päivä

Ajopäivät 2019:

 

10.1.  24.1.  7.2.  21.2.  14.3.  28.3.  18.4.  2.5.  23.5. 

6.6.  20.6.  4.7.  15.8.  29.8.  12.9.  26.9.  10.10.  31.10. 

14.11.  28.11.  12.12.   

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:45
Päiväkoti Taaperoinen Kolvangintie 7 9:00-9:30
Petäjävaara Tahkolanrannantie 110 10:05
Alavuotunki Alavuotungintie 28 10:30
Virkkula Virkkulan kylätie 7a 10:55
Viipus Hakojärventie tienhaara 11:20
Juuma Riekamontie 1 12:15
Juuma leirikeskus Juumantie 126 12:25
Säkkilänvaara Ajakka Tikkuniementie 2 12:45
Säkkilänvaara Säkkiläntie 17e 13:05
Käylä Käyläntie 24 13:35-14:05
Virranniemi Virranniementie 11 14:25
Takkusalmi Kemijärventie 393 14:35
Takkusalmi Kemijärventie 384 14:50
Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:40

 

Tieluettelo