Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Torstai II päivä

Torstai II päivä

Ajopäivät 2020:

 

16.1.  30.1.  13.2.  27.2.  19.3.  2.4.  23.4.  7.5. 

4.6.  18.6.  2.7.  13.8.  27.8.  10.9.  24.9.  8.10. 

29.10.  12.11.  26.11.  10.12.     

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:45
Päiväkoti Taaperoinen Kolvangintie 7 9:00-9:30
Petäjävaara Tahkolanrannantie 110 10:10
Alavuotunki Alavuotungintie 28 10:30
Virkkula Virkkulan kylätie 7a 11:00
Viipus Hakojärventie tienhaara 11:20
Juuma Riekamontie 1 12:15
Juuma leirikeskus Juumantie 126 12:30
Säkkilänvaara Ajakka Tikkuniementie 2 12:45
Säkkilänvaara Säkkiläntie 17e 13:00
Käylä Käyläntie 24 13:40-14:10
Virranniemi Virranniementie 11 14:30
Takkusalmi Kemijärventie 393 14:40
Takkusalmi Kemijärventie 384 14:50
Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:50

 

Tieluettelo