Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Torstai II ilta

Torstai II ilta

Ajopäivät 2020:

 

16.1.  30.1.  13.2.  27.2.  19.3.  2.4.  7.5.  4.6. 

2.7.  13.8.  27.8.  10.9.  24.9.  8.10.  29.10. 

12.11.  26.11.  10.12.   

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:50
Syrjäsuo Syrjäsuontie 12 16:20
Haataja Lohirannantie 9 16:50
Haataja Haatajantie 14a 17:10
Vasaraperä Rovaniementie 204 17:20
Vasaraperä Rovaniementie 227 17:30
Vasaraperä Rovaniementie 219 17:50
Jäkäläniemi Jäkäläniementie 40 18:15
Haataja Rovaniementie 168 th 18:40
Välivaara Välivaarantie 19 19:00
Oivanki Rovaniementie 56 19:20
Oivanki Rovaniementie 34 19:30
Palokangas Rovaniementie 17 19:50
Pääkirjasto Keskuskuja 4 20:10

 

Tieluettelo