Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Torstai II ilta

Torstai II ilta

Ajopäivät 2019:

 

10.1.  24.1.  7.2.  21.2.  14.3.  28.3.  18.4.  2.5.  23.5. 

6.6.  20.6.  4.7.  15.8.  29.8.  12.9.  26.9.  10.10.  31.10. 

14.11.  28.11.  12.12. 

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:50
Syrjäsuo Syrjäsuontie 12 16:15
Haataja Lohirannantie 9 16:40
Haataja Haatajantie 14a 16:55
Vasaraperä Rovaniementie 204 17:10
Vasaraperä Rovaniementie 227 17:25
Vasaraperä Rovaniementie 219 17:40
Jäkäläniemi Jäkäläniementie 40 18:15
Haataja Rovaniementie 168 th 18:40
Välivaara Välivaarantie 19 19:00
Oivanki Rovaniementie 56 19:20
Oivanki Rovaniementie 34 19:35
Palokangas Rovaniementie 17 19:50
Pääkirjasto Keskuskuja 4 20:10

 

Tieluettelo