Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Torstai I päivä

Torstai I päivä

Ajopäivät 2019:

 

17.1.  31.1.  14.2.  28.2.  21.3.  11.4.  25.4.  9.5. 

13.6.  27.6.  11.7.  22.8.  5.9.  19.9.  3.10.  17.10. 

7.11.  21.11.  5.12.  19.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 9:00
Määttälänvaara Vuotungintie 242 9:25
Vuotunki Vuotungintie 336 10:00
Vuotunki Virkkulantie 230b 10:20
Vuotunki Virkkulantie 236 10:35
Vuotunki Virkkulantie 248 10:50
Jyrkänkoski Vuotungintie 300 11:05
Heponiemi Heponiementie 22 11:45
Kuntijärvi Kuntijärventie 43 12:10
Särkiluoma Särkiluomantie 41 13:00
Kiviperä Kiviperäntie 130 tarv.
Lehto Kiviperäntie 80a+b 13:45
Lehto Siirtomaantie 5 14:00
Määttälänvaara Määttälänvaarantie 7 14:20
Vaimojärvi Vaimojärventie 2 14:45
Vaimojärvi Vaimojärventie 31 15:00
Vaimosuo Matosuontie 104 15:15
Niva-aho Vuotungintie 199 15:30
Ruukinvaara Vuotungintie 154 16:00
Pääkirjasto Keskuskuja 4 16:20

 

Tieluettelo