Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Torstai I päivä

Torstai I päivä

Ajopäivät 2020:

 

9.1.  23.1.  6.2.  20.2.  12.3.  26.3.  9.4.  30.4. 

14.5.  28.5.  11.6.  25.6.  9.7.  20.8.  3.9.  17.9. 

1.10.  15.10.  5.11.  19.11.  3.12.  17.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 9:00
Määttälänvaara Vuotungintie 242 9:25
Vuotunki Vuotungintie 336 10:00
Vuotunki Virkkulantie 230b 10:20
Vuotunki Virkkulantie 236 10:30
Vuotunki Virkkulantie 248 10:50
Jyrkänkoski Vuotungintie 300 11:00
Heponiemi Heponiementie 22 11:45
Kuntijärvi Kuntijärventie 43 12:10
Särkiluoma Särkiluomantie 41 13:00
Lehto Kiviperäntie 80a+b 13:45
Lehto Siirtomaantie 5 14:00
Määttälänvaara Määttälänvaarantie 7 14:20
Vaimojärvi Vaimojärventie 2 14:45
Vaimojärvi Vaimojärventie 31 15:00
Vaimosuo Matosuontie 104 15:15
Niva-aho Vuotungintie 199 15:30
Ruukinvaara Vuotungintie 154 16:00
Pääkirjasto Keskuskuja 4 16:20

 

Tieluettelo