Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Torstai I ilta

Torstai I ilta

Ajopäivät 2020:

 

9.1.  23.1.  6.2.  20.2.  12.3.  26.3.  23.4.  14.5. 

28.5.  11.6.  25.6.  9.7.  20.8.  3.9.  17.9.  1.10. 

15.10.  5.11.  19.11.  3.12.  17.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 16:30
Saapunki Saapungintie 26 16:45
Mäkelä Vuotungintie 47a 17:00
Heinolanvaara Nissinvaarantie 39a 17:20
Nissinvaara Nissinvaarantie 31c 17:35
Latvapuro Kärpänkyläntie 8 18:00
Säynäjä Kärpänkyläntie 100 18:30
Heikkilä Kärpänkyläntie 172 18:50
Hangasjärvi Marjamaantie 5bcd 19:15
Purnunsuo Kajavantie 66 19:30
Pääkirjasto Keskuskuja 4 20:00

 

Tieluettelo