Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Torstai I ilta

Torstai I ilta

Ajopäivät 2019:

 

17.1.  31.1.  14.2.  28.2.  21.3.  11.4.  25.4.  9.5. 

13.6.  27.6.  11.7.  22.8.  5.9.  19.9.  3.10.  17.10. 

7.11.  21.11.  5.12.  19.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 16:25
Saapunki Saapungintie 26 16:40
Mäkelä Vuotungintie 47a 17:00
Heinolanvaara Nissinvaarantie 39a 17:20
Nissinvaara Nissinvaarantie 31c 17:35
Latvapuro Kärpänkyläntie 8 18:00
Säynäjä Kärpänkyläntie 100 18:30
Heikkilä Kärpänkyläntie 172 18:50
Hangasjärvi Marjamaantie 5bcd 19:10
Purnunsuo Kajavantie 66 19:30
Pääkirjasto Keskuskuja 4 20:00

 

Tieluettelo