Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Tiistai II

Tiistai II

Ajopäivät 2020:

 

14.1.  28.1.  11.2.  25.2.  17.3.  31.3.  21.4.  5.5.  19.5. 

2.6.  16.6.  30.6.  11.8.  25.8.  8.9.  22.9.  6.10.  27.10. 

10.11.  24.11.  8.12.  22.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:45
Noukavaaran koulu Meskusvaarantie 61 9:00-10:00
Sänkikankaan koulu  Lämsänkyläntie 1 10:20-11:00
Mäkelän koulu Saapungintie 9 11:40-12:40
Pääkirjasto Keskuskuja 4 13:00-13:30
Pohjolanvaara Pohjolanvaarantie 9a 14:00
Pohjolanvaara Pohjolanvaarantie 7b 14:10
Penttilänvaara Penttilänvaarantie 121 14:30
Penttilänvaara Penttilänvaarantie 113a 14:45
Pulkkasenvaara Pulkkasentie 40a 15:35
Pulkkasenvaara Pulkkasentie 37 15:45
Kuivasenvaara Kuivasenvaarantie 31 16:00
Kuivasenvaara Kuivasenvaarantie 27 16:15
Purnunvaara Kuloharjuntie 94 16:30
Lammela Kuloharjuntie 122 16:45
Jokilampi Kuloharjuntie 189 17:00
Lehtovaara Lehtovaarantie 31 17:40
Kurkijärvi Kurkijärventie 132 18:15
Kurkijärvi Kurkijärventie 128 18:20
Kurkijärvi Kurkijärventie 62 18:45
Kurkijärvi Kurkijärventie 50 19:00
Maanselkä Sarviperäntie 14 19:30
Pääkirjasto Keskuskuja 4 20:00

 

Tieluettelo