Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Tiistai II

Tiistai II

Ajopäivät 2019:

 

8.1.  22.1.  5.2.  19.2.  12.3.  26.3.  16.4.  30.4.*  21.5. 

4.6.  18.6.  2.7.  13.8.  27.8.  10.9.  24.9.  8.10.  29.10. 

12.11.  26.11.  10.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:45
Noukavaaran koulu Meskusvaarantie 61 9:00-10:00
Sänkikankaan koulu  Lämsänkyläntie 1 10:20-11:00
Mäkelän koulu Saapungintie 9 11:40-12:40
Pääkirjasto Keskuskuja 4 13:00-13:30
Pohjolanvaara Pohjolanvaarantie 9a 14:00
Pohjolanvaara Pohjolanvaarantie 7b 14:10
Penttilänvaara Penttilänvaarantie 121 14:30
Penttilänvaara Penttilänvaarantie 113a 14:45
Pulkkasenvaara Pulkkasentie 40a 15:35
Pulkkasenvaara Pulkkasentie 31 15:45
Kuivasenvaara Kuivasenvaarantie 31 16:00
Kuivasenvaara Kuivasenvaarantie 27 16:15
Purnunvaara Kuloharjuntie 94 16:30
Lammela Kuloharjuntie 122 16:45
Jokilampi Kuloharjuntie 189 17:00
Lehtovaara Lehtovaarantie 31 17:35
Kurkijärvi Kurkijärventie 132 18:05
Kurkijärvi Kurkijärventie 128 18:15
Kurkijärvi Kurkijärventie 62 18:35
Kurkijärvi Kurkijärventie 50 18:50
Maanselkä Sarviperäntie 14 19:15
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:40

 

*30.4. kirjastoauto liikennöi ainoastaan kouluilla.

Tieluettelo