Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Tiistai I

Tiistai I

Ajopäivät 2020:

 

7.1.  21.1.  4.2.  18.2.  10.3.  24.3.  7.4.  28.4.  12.5. 

26.5.  9.6.  23.6.  7.7.  18.8.  1.9.  15.9.  29.9.  13.10. 

3.11.  17.11.  1.12.  15.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 9:00
Tolpanniemen koulu Santeri Ivalon tie 4 9:15-10:45*
Pääkirjasto Keskuskuja 4 11:00
Käylän koulu Rinneahontie 3 11:50-12:35
Sarvivaara Sarvivaarantie 168 13:00
Sarvivaara Sarvivaarantie 57 13:15
Sarvivaara Sarvivaarantie 13 13:25
Ollila Sallantie 140 13:35
Kiutaköngäs Liikasenvaarantie 132 14:40
Isokuusikko Isokuusikontie 19 15:00
Isokuusikko Isokuusikontie 41 15:10
Liikasenvaara Liikasenvaarantie 251 15:35
Liikasenvaara Liikasenvaarantie 212 16:00
Kumpuniemi Kumpulantie 9 16:25
Käylä Liikasenvaarantie 5a 16:45
Käylä Käyläntie 24 17:00-17:30
Kurtinvaara Kurtinvaarantie 27 17:35
Kurtinvaara Kurtinvaarantie 32 17:45
Teerilampi Juumantie 9 18:15
Ristijoki Ristijoentie 22 18:40
Mustosenvaara Mustosenvaarantie 201 19:00
Mustosenvaara Mustosenvaarantie 209 19:15
Pääkirjasto Keskuskuja 4 20:00

 

*Koulujen loma-aikoina klo 10:15-10:45

 

Tieluettelo