Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Tiistai I

Tiistai I

Ajopäivät 2019:

 

15.1.  29.1.  12.2.  26.2.  19.3.  9.4.  23.4.  7.5.  28.5. 

11.6.  25.6.  9.7.  20.8. 3.9.  17.9.  1.10.  15.10.  5.11. 

19.11.  3.12.  17.12.  31.12.*

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 9:00
Tolpanniemen koulu Santeri Ivalon tie 4 9:15-10:45**
Pääkirjasto Keskuskuja 4 11:00
Käylän koulu Rinneahontie 3 11:50-12:35
Sarvivaara Sarvivaarantie 168 13:00
Sarvivaara Sarvivaarantie 57 13:15
Ollila Sallantie 140 13:35
Rontinvaara Rontinvaarantie 21 14:00
Kiutaköngäs Liikasenvaarantie 132 14:40
Isokuusikko Isokuusikontie 19 15:00
Isokuusikko Isokuusikontie 41 15:10
Liikasenvaara Liikasenvaarantie 251 15:35
Liikasenvaara Liikasenvaarantie 212 16:00
Kumpuniemi Kumpulantie 9 16:25
Käylä Liikasenvaarantie 5a 16:45
Käylä Käyläntie 24 17:00-17:30
Kurtinvaara Kurtinvaarantie 27 17:35
Kurtinvaara Kurtinvaarantie 32 17:45
Teerilampi Juumantie 9 18:10
Ristijoki Ristijoentie 22 18:30
Mustosenvaara Mustosenvaarantie 201 18:50
Mustosenvaara Mustosenvaarantie 209 19:10
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:50

 

*31.12. kirjastoauto liikennöi ainoastaan Tolpanniemen koululla.

**Koulujen loma-aikoina klo 10:15-10:45

 

Tieluettelo