Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Perjantai II

Perjantai II

Ajopäivät 2020:

 

17.1.  31.1.  14.2.  28.2.  20.3.  3.4.  24.4. 

8.5.  22.5.  5.6.  3.7.  14.8.  28.8.  11.9. 

25.9.  9.10.  30.10.  13.11.  27.11.  11.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 12:45
Vuoriniemi Vuoriniementie 23 13:45
Pikkarainen Väinöläntie 14b 14:10
Kallioluoma Pikkaraisentie 156 14:40
Tervaniemi Hiltusentie 234b 15:00
Ahvenniemi Hiltusentie 219 15:15
Hiltunen Hiltusentie 106 16:00
Kemilä Lämsänkyläntie 184 tarv.
Hoikansuo Hoikansuontie 11 17:00
Kaihlaniemi Kaihlaniementie 11 17:40
Kaihlaniemi Kaihlaniementie 9a 17:50
Kaihlalahti Lämsänkyläntie 77 18:10
Sänkikangas Lämsänkyläntie 1 18:30
Ronkaisenniemi
Ronkaisenniementie 33
18:45
Ronkaisenniemi
Ronkaisenniementie 27
19:00
Junttila Junttilantie 5 19:20
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:45

 

Tieluettelo