Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Perjantai II

Perjantai II

Ajopäivät 2019:

 

11.1.  25.1.  8.2.  22.2.  15.3.  29.3.  3.5.  24.5.  7.6. 

5.7.  16.8.  30.8.  13.9.  27.9.  11.10.  15.11.  29.11. 

13.12.  27.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 12:45
Vuoriniemi Vuoriniementie 23 13:45
Pikkarainen Pikkaraisentie 195 14:15
Kallioluoma Pikkaraisentie 156 14:35
Tervaniemi Hiltusentie 234b 14:55
Ahvenniemi Hiltusentie 219 15:10
Hiltunen Hiltusentie 106 15:45
Kemilä Lämsänkyläntie 184 tarv.
Hoikansuo Hoikansuontie 11 16:45
Kaihlaniemi Kaihlaniementie 11 17:30
Kaihlaniemi Kaihlaniementie 9a 17:40
Kaihlalahti Lämsänkyläntie 77 18:00
Sänkikangas Lämsänkyläntie 1 18:15
Ronkaisenniemi
Ronkaisenniementie 33
18:30
Ronkaisenniemi
Ronkaisenniementie 27
18:40
Junttila Junttilantie 5 19:00
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:30

 

Tieluettelo