Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Perjantai I päivä

Perjantai I päivä

Ajopäivät 2019:

 

18.1.  1.2.  15.2.  1.3.  22.3.  12.4.  26.4.  10.5.  31.5. 

14.6.  28.6.  12.7.  23.8.  6.9.  20.9.  4.10.  18.10.  8.11. 

22.11.  20.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:40
Porkkatörmän päiväkoti
Porkkatie 1
8:50-9:20
Petäjäkankaan päiväkoti
Kitkantie 104
9:35-10:05
Rukan päiväkodit
Uunikulmantie 3a
10:25-10:45
Kantojoki Kemijärventie 319 11:00
Vallioniemi Valliolahdentien th 11:15
Törmälä Törmäläntie 16 11:55
Koramonniemi Kemijärventie 549 12:10
Patoniemi Tolvantie 7a 12:25
Airisniemi Airisniementie 9 12:40
Airisniemi Tolvantie 45 tarv.
Keski-Kitka Alakitkantie 105a 13:00
Kitka Alakitkantie 52a 13:30
Kitka Alakitkantie 42a 13:45
Holtinniemi Holtinniementie 52 14:25
Holtinniemi Holtinniementie 19 14:40
Salminen Mustosenvaarantie 94 14:55
Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:30

 

Tieluettelo