Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Perjantai I ilta

Perjantai I ilta

Ajopäivät 2019:

 

18.1.  1.2.  15.2.  1.3.  22.3.  12.4.  26.4.  10.5.

31.5. 14.6.  28.6.  12.7.  23.8.  6.9.  20.9.  4.10. 

18.10.  8.11.  22.11.  20.12.     

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:50
Koskenkylä Koskenkyläntie 161 16:30
Törmäsenvaara Koskenkyläntie 7 17:00
Sossonniemi Sossonniementie 240 17:20
Honkala Sossonniementie 216 17:35
Kantokylä Sossonniementie 158 17:55
Raatasalmi Raateranta 6 18:15
Puutteenkylä Sossonniementie 73 18:35
Puutteenkylä Piilolantie 8 18:55
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:20

 

Tieluettelo