Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Maanantai II

Maanantai II

Ajopäivät 2020:

 

13.1.  27.1.  10.2.  24.2.  16.3.  30.3.  20.4. 

4.5.  18.5  1.6.  15.6.  29.6.  10.8.  24.8.  7.9. 

21.9.  5.10.  26.10.  9.11.  23.11.  7.12.  21.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:55
Nilon ala-aste  Katekeetantie 3 9:05-12:45
Soivio Poussuntie 125b 13:40
Soivio Soiviojärventie 12 13:50
Murtovaara Kauppatie 3 tarv.
Murtovaara Kurvisentie 2b 14:25
Teeriranta Kurvisentie 224 15:20
Teeriranta Kurvisentie 245 15:30
Teeriranta Teerirannantie 13a   15:50
Heikkisenniva  Irnintie 102a 16:45
Irni Irninniementie 1a 17:00
Riihelä Kajaanintie 428 17:25
Kero Keronrannantien th 17:50
Poussu Poussuntie 42a 18:25
Poussu Poussuntie 36 18:45
Poussu Poussuntie 34 19:00
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:45

 

Tieluettelo