Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Maanantai II

Maanantai II

Ajopäivät 2019:

 

7.1.  21.1.  4.2.  18.2.  11.3.  25.3.  15.4.  29.4. 

20.5.  3.6.  17.6.  1.7.  12.8.  26.8.  9.9.  23.9. 

7.10.  28.10.  11.11.  25.11.  9.12.  23.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:55
Nilon ala-aste  Katekeetantie 3 9:05-12:45
Soivio Poussuntie 125b 13:40
Soivio Soiviojärventie 12 13:50
Murtovaara Kauppatie 3 tarv.
Murtovaara Kurvisentie 2b 14:25
Härmä Kurvisentie 49 14:40
Kurvinen Kurvisentie 164 15:05
Teeriranta Kurvisentie 224 15:20
Teeriranta Kurvisentie 245 15:30
Teeriranta Teerirannantie 13a   15:50
Heikkisenniva  Irnintie 102a 16:45
Irni Irninniementie 1a 17:00
Riihelä Kajaanintie 428 17:25
Kero Keronrannantien th 17:50
Poussu Poussuntie 42a 18:25
Poussu Poussuntie 36 18:45
Poussu Poussuntie 34 19:00
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:45

 

Tieluettelo