Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Maanantai I päivä

Maanantai I päivä

Ajopäivät 2019:

 

14.1.  28.1.  11.2.  25.2.  18.3.  8.4.  6.5.  27.5.  10.6. 

24.6.  8.7.  19.8.  2.9.  16.9.  30.9.  14.10.  4.11.  18.11. 

2.12.  16.12.  30.12.

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:30
Törmäsen koulu Koskenkyläntie 7 9:00-9:30
Sossonniemi Sossonniementie 233 9:40
Kajava Kajavantie 184b 10:05
Kärpänkylä Koppelontie 6 10:30
Nevala Nevalantie 47 11:15
Kiviranta Kivirannantie 118a 11:45
Kiviranta Pehkosentie 6 12:10
Kiviranta Kiviranantie 88 12:30
Riekki Riekintie 223 13:00
Maivala Riekintie 210c 13:30
Maivala Riekintie 208 13:45
Kiitämä Riekintie 174a 14:00
Yläsuininki Riekintie 95 14:20
Multasniemi Multasniementie 22 14:40
Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:20

 

Tieluettelo