Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Maanantai I ilta

Maanantai I ilta

Ajopäivät 2020:

 

20.1.  3.2.  17.2.  9.3.  23.3.  6.4.  27.4.  11.5. 

25.5.  8.6.  22.6.  6.7.  17.8.  31.8.  14.9.  28.9. 

12.10.  2.11.  16.11.  30.11.  14.12.  

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:45
Nälkämöharju Nälkämöharjuntie 2d 16:00
Nälkämöharju Nälkämöharjuntie 8a 16:15
Nälkämöharju Nälkämöharjuntie 8c 16:30
Nissinvaara Nissinvaarantie 12 16:40
Nissinvaara Nissinvaarantie 17 16:50
Nissinvaara Nissinjärventie 6 17:00
Rukajärvi Rukajärventie 55 17:20
Ruka Uunikulmantie 3 17:40-18:00
Ruka Kivilampi Varsapolku 20 18:10
Kuontila Kuontivaarantie 50 18:40
Kuontila Kuontivaarantie 39 19:00
Kuontila Kuontivaarantie 30 19:10
Kuontila Kuontivaarantie 19 19:20
Kuontila Kuontivaarantie 9 19:30
Pääkirjasto Keskuskuja 4 20:00

 

Tieluettelo