Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Maanantai I ilta

Maanantai I ilta

Ajopäivät 2019:

 

14.1.  28.1.  11.2.  25.2.  18.3.  8.4.  6.5.  27.5. 

10.6. 24.6.  8.7.  19.8.  2.9.  16.9.  30.9.  14.10. 

4.11.  18.11.  2.12.  16.12.  30.12.  

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:50
Nälkämöharju Nälkämöharjuntie 2d 16:05
Nälkämöharju Nälkämöharjuntie 8a 16:15
Nälkämöharju Nälkämöharjuntie 8c 16:25
Nissinvaara Nissinvaarantie 12 16:35
Nissinvaara Nissinvaarantie 17 16:50
Nissinvaara Nissinjärventie 6 17:05
Rukajärvi Rukajärventie 55 17:20
Ruka Uunikulmantie 3 17:40-18:00
Ruka Kivilampi Varsapolku 20 18:10
Kuontila Kuontivaarantie 50 18:40
Kuontila Kuontivaarantie 39 18:55
Kuontila Kuontivaarantie 30 19:05
Kuontila Kuontivaarantie 19 19:15
Kuontila Kuontivaarantie 9 19:25
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:50

 

Tieluettelo