Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Keskiviikko II

Keskiviikko II

Ajopäivät 2019:

 

9.1.  23.1.  6.2.  20.2.  13.3.  27.3.  17.4. 22.5.  5.6. 

19.6.  3.7.  14.8.  28.8.  11.9.  25.9.  9.10.  30.10.  13.11. 

27.11.  11.12.     

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:45
Nissinvaaran koulu Nissinjärventie 6 9:00-9:45
Torangin koulu Kiestingintie 1 10:15-12:45
Kuoliovaara Ouluntie 227 13:30
Kuoliovaara Vääräniementie 9 13:40
Kuoliovaara Ouluntie 261 13:55
Kuoliovaara Ouluntie 268b 14:10
Visala Ouluntie 294 14:20
Kiviaho Särkeläntie 28 14:35
Elehvä Elehväntie 6 14:50
Särkelä Särkeläntie 120a 15:15
Pahkala Pahkalantie 13 tarv.
Pahkala Pahkalantie 1 15:55
Hukkanen Hukkasentie 37b 16:30
Visala Hukkasentie tienhaara 16:45
Käsmä Käsmäntie 86 17:15
Käsmä Käsmäntie 96d 17:30
Käsmä Käsmäntie 43 17:45
Vääräjärvi Vääräjärventie 22 18:10
Kuoliovaara Kuoliontie 6 18:30
Tavela Tavelantie 28 19:00
Tavela Tavelantie 36 19:15
Taviharju Tavelantie 44 19:25
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:50

 

Tieluettelo