Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Keskiviikko II

Keskiviikko II

Ajopäivät 2020:

 

15.1.  29.1.  12.2.  26.2.  18.3.  1.4.  22.4.  6.5. 

20.5.  3.6.  17.6.  1.7.  12.8.  26.8.  9.9.  23.9. 

7.10.  28.10.  11.11.  25.11.  9.12.  23.12.       

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:45
Nissinvaaran koulu Nissinjärventie 6 9:00-9:45
Torangin koulu Kiestingintie 1 10:15-12:45
Kuoliovaara Ouluntie 227 13:30
Kuoliovaara Vääräniementie 9 13:40
Kuoliovaara Ouluntie 261 13:55
Kuoliovaara Ouluntie 268b 14:10
Visala Ouluntie 294 14:20
Kiviaho Särkeläntie 28 14:40
Elehvä Elehväntie 6 14:50
Särkelä Särkeläntie 120a 15:20
Pahkala Pahkalantie 13 tarv.
Pahkala Pahkalantie 1 16:00
Hukkanen Hukkasentie 37b 16:30
Visala Hukkasentie tienhaara 16:45
Käsmä Käsmäntie 86 17:15
Käsmä Käsmäntie 96d 17:30
Käsmä Käsmäntie 43 17:45
Vääräjärvi Vääräjärventie 22 18:10
Kuoliovaara Kuoliontie 6 18:30
Tavela Tavelantie 28 19:00
Tavela Tavelantie 36 19:15
Taviharju Tavelantie 44 19:25
Pääkirjasto Keskuskuja 4 20:00

 

Tieluettelo