Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Keskiviikko I

Keskiviikko I

Ajopäivät 2019:

16.1.  30.1.  13.2.  27.2.  20.3.  10.4.  24.4.  8.5.  29.5. 

12.6.  26.6.  10.7.  21.8.  4.9.  18.9.  2.10.  16.10.  6.11. 

20.11.  4.12.  18.12. 

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 9:20
Määttälän koulu Määttälänvaarantie 7 9:50-10:35
Rukan koulu/ala-aste Rukankouluntie 30 11:30-12:50
Rukan koulu/yläaste Rukankouluntie 30 12:50-14:30
Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:00-16:15
Majavasuo Majavasuontie 20 16:40
Pappilanaho Meskusvaarantie 28 16:50
Peurasuo Meskusvaarantie 136c 17:10
Palojärvi Palojärventie 31 tarv.
Meskusvaara Alatalontie 3 17:50
Meskusvaara Meskusvaarantie 81 18:00
Meskusvaara Meskusvaarantie 73b 18:15
Noukavaara Meskusvaarantie 45b 18:30
Heliharju Meskusvaarantie 11b 18:40
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:00

 

Tieluettelo