Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: Keskiviikko I

Keskiviikko I

Ajopäivät 2020:

8.1.  22.1.  5.2.  19.2.  11.3.  25.3.  8.4.  29.4.  13.5. 

27.5.  10.6.  24.6.  8.7.  19.8.  2.9.  16.9.  30.9.  14.10. 

4.11.  18.11.  2.12.  16.12.   

 

Pääkirjasto Keskuskuja 4 9:20
Määttälän koulu Määttälänvaarantie 7 9:50-10:35
Rukan koulu/ala-aste Rukankouluntie 30 11:30-12:50
Rukan koulu/yläaste Rukankouluntie 30 12:50-14:30
Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:00-16:15
Majavasuo Majavasuontie 20 16:40
Pappilanaho Meskusvaarantie 28 16:50
Peurasuo Meskusvaarantie 136c 17:10
Palojärvi Palojärventie 31 17:30
Meskusvaara Alatalontie 3 17:50
Meskusvaara Meskusvaarantie 81 18:00
Meskusvaara Meskusvaarantie 73b 18:15
Noukavaara Meskusvaarantie 45b 18:30
Heliharju Meskusvaarantie 11b 18:40
Pääkirjasto Keskuskuja 4 19:00

 

Tieluettelo