Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: 19032016

Perjantai II

Ajopäivä  la 19.3.

Pääkirjasto Keskuskuja 4 9:30
Vuoriniemi Vuoriniementie 23 10:30
Kallioluoma Pikkaraisentie 156 10:50
Tervaniemi Hiltusentie 234b 11:10
Hiltunen Hiltusentie 106 11:45
Kemilä Lämsänkyläntie 184 tarv.
Hoikansuo Hoikansuontie 11 12:45
Kaihlaniemi Kaihlaniementie 11 13:30
Kaihlaniemi Kaihlaniementie 9a 13:40
Kaihlaniemi Lämsänkyläntie 77 14:00
Sänkikangas Lämsänkyläntie 1 14:15
Ronkaisenniemi Ronkaisenniementie 33 14:35
Ronkaisenniemi Ronkaisenniementie 27 14:50
Pääkirjasto Keskuskuja 4 15:20