Olet täällä

Kirjastoauton aikataulu: 05012016

Tiistai I

Ajopäivä 5.1.2016

Pääkirjasto Keskuskuja 4 8:50
Tolpanniemen koulu Santeri Ivalon tie 4 9:00-9:15
Sarvivaara Sarvivaarantie 168 10:30
Sarvivaara Sarvivaarantie 57 10:45
Sarvivaara Sarvivaarantie 13 tarv.
Ollila Sallantie 140 11:10
Rontinvaara Rontinvaarantie 28/21 11:30
Kiutaköngäs Liikasenvaarantie 132 12:05
Kiutaköngäs Liikasenvaarantie 134 12:30
Isokuusikko Isokuusikontie 19 12:50
Isokuusikko Isokuusikontie 41 13:00
Liikasenvaara Liikasenvaarantie 263/251 13:15
Liikasenvaara Liikasenvaarantie 212 13:40
Tiermas Liikasenvaarantie 64 14.00
Kumpuniemi Kumpulantie 9 14:15
Käylä Liikasenvaarantie 5a 14:35
Käylä Käyläntie 24 14:45-15:15
Kurtinvaara Kurtinvaarantie 27 15:20
Kurtinvaara Kurtinvaarantie 32 15:35
Teerilampi Juumantie 9 15:55
Ristijoki Ristijoentie 22 16:15
Mustosenvaara Mustosenvaarantie 200 16:35
Mustosenvaara Kököttäjäntie 2 16:45
Mustosenvaara Mustosenvaarantie 209 17:00
Mustosenvaara Viipuksentie 52 17:15
Pääkirjasto Keskuskuja 4 17:50